Inscrieri

7-8 ani

Nume Oras Scoala Clasa
Banciu Paul Brasov Waldorf I
Ciobanu Alexei Brasov Waldorf I
Pohrib Anelis Brasov 8 I
Ciobanu Alexei Brasov Waldorf I
Garalbatin Irina Brasov Diaconu Coresi nr. 2 2
Garalbatin Teodora Brasov Diaconu Coresi nr. 2 2
Cordos Luca Brasov Gimnaziala nr. 5 a II a
Lugojanu Matei Brasov Gimnaziala nr 5 0
BOTEZ CALIN Brasov 13 pregatotoare
Trifulescu Nadia Brasov 12 0
ILKEI MARTHA Brasov 15 Pregatitoare
Ciocan Matei Brasov 3 0
Pelin Sebastian Brasov Waldorf Sofia Brasov 2
Zmău Tudor-Constantin Brasov Generală nr. 15 Întâi
Zmău Sabina-Maria Brașov Generală nr.15 Întâi
tuta luca cristian sanpetru scoala gen.nr.19 clasa I
cazac ion brasov sc. gen. nr.12 0
Spiridon Rares Brasov 12 0
Dobrică Sara-Maria Brașov Șc. Gimnazială nr.5, Brașov I
Szanto Szabolcs Kristof Brasov Aprily Lajos IB
Puscasu Andrei Brasov Nr.6 Brasov 2
BURCICA RAZVAN Brasov ANDREI MURESANU II-a
Mohorea Timeea BRASOV Sc. Gen nr 5 clasa I
Bucur Darius Brasov 12 0
Antoci Amalia_ionela Brasov Andrei muresanu 1
Salcau Andreas Brasov Johannes Honterus 1
ORBAN ANDREAS Brasov Johannes Honterus Brasov 2
Maris Julia Brasov Honterus 1
Maris Paul Brasov Honterus 0
SILDAN DAVID Brasov Generala Nr. 5 1
Osorhan Luca Brasov Waldorf 1
Mirica Darius Brasov Waldorf Sophia 1
Mihai David Brasov Generala nr 31 0
Pescaru Ilinca Brasov Sc gen 6 0
Gherghel Alexandru Brasov Waldorf Sophia 0
Surugiu Tudor Brașov Generala 30 1
Necula Eduard Brasov Generală nr 2 Diaconu Coresi cls 2
Vacarus Adelina Brasov Sc.Gen. Nr. 11,Brasov 1
Gavrilă-Mararu Florian Brasov Nr.4 0
Gavrilă-Mararu Teodor Brasov Nr.4 0
Guriuc David Mihai Brasov Scoala nr.6 0
Orzan Darius Petru Brasov Gen.6 1
Andronic Radu Brasov Gen. Nr. 13 a I-a
Curcan Alessia Gabriela Brasov Gimnaziala nr 19 Pregatitoare
Apetrea Tudor Brasov 12 1
Iuriciuc Sebastian Brasov Gen nr. 13 A 2 a
Alistar Vlad Stefan Brasov Sc. Gen. Nr. 30 I
Nastase Rares Brasov gen. 11 0 F
Marinescu Andrei Iulian Brasov Scoala nr 27 Brasov 0 terminata
Purnavel David Brasov Sc.30.Brasov 1
Gidea Tudor Brasov 27 Brasov 1
Gidea Tudor Brasov 27 Brasov 1
tecusan andreas brasov nr.5 II
Radu Stefan Rares Brasov sc gimnaziala nr. 5 clasa III
Micu Sebastian Antonio Brasov Sc. generală nr. 31 1
Rusu Vlad Brasov Scoala Nr 6 0
Petre Matei Brasov Andrei Mureseanu 2
Petre Teodor Brasov Andrei Mureseanu 0
Buta Mihai Luca Brasov Nr 25 1
Mazilu Andreea Brasov Generala 19 2
Mazilu Razvan Brasov Generala 19 0
Runcan Remus Petru Braşov Gimnazială nr. 6 a II a
Platica Iana Brasov Școala 2 Pregătitoare B
kovacs adelina brasov scoala12 0
JimmiNu JimmiNu nxpcoFBsLJhTevqIy SOeLdSGS KrJSLqEHfiVdV

9-10 ani

Nume Oras Scoala Clasa
Pohrib Dragos Brasov 8 III
Petre Florin Brasov Gimnazială nr.27 III
Andrei Vlad darius Rasnov Peter thal 3
Andrei Vlad darius Rasnov Peter thal 3
Bartis Tudor Andrei Brasov Generala nr. 1 II. B
Munteanu Ioan Eugen Brasov Andrei Muresanul 2
Lupu Denis- Mihai Brasov Gim. Nr. 13 Brasov a 4-a B
Oprea Robert Gabriel Brasov Gimnazială nr.nu 12 a IV a
Miu Luca Sergiu Petrut Brasov Generala Nr.19 3
Miu Luca Sergiu Petrut Brasov Generala Nr.19 3
Iepure-Vesa Octavian Brasov Generala nr.11 St.O.Iosif 3 D
Panfilov Stephan Brasov Gimnaziala nr. 27 III - IV
Niculoiu Vanesa Brasov Sc.nr.9 3
Antoci Andrei_Mario Brasov Andrei muresanu 3
Musat Claudia Brasov Gen.1 3
CĂRPUȘ DARIUS Brasov Gimnazială nr 2 A 2 A
Alexa Maria Brașov Generală 1 3
Danila Matei Brasov Liceul Andrei Muresanu Brasov a 2-a
Gîrniţă Dragos-Ioan Zarnesti Gimnaziala nr.3 ˝Pompiliu Dan Zarnesti a II a
Stanciu Radu Brasov 6 4
crisu alexandru brasov Gen.nr.2 Diaconu Coressi a III a C
Achim Cristian Brasov Lic. Honterus a 4 a
Achim Ema Brasov Lic. J. Honterus a 4 a
Alistar Robert Mihai Brasov Sc. Gen. Nr. 30 IV
Achim Cristian Brasov Lic. Honterus a 4 a
Gidea Alexandru Brasov Nr 27 Brasov 3
Gidea Alexandru Brasov Nr 27 Brasov 3
Gidea Alexandru Brasov Nr 27 Brasov 3
Gidea Alexandru Brasov Nr 27 Brasov 3
Costache Rares Brasov Col.Dr.Ioan Mesota 5
Mitrea Mario Brasov Waldorf Sofia Brasov a III a
Barnypok Barnypok ZPNOkVKxWBp tIHPCLUNiSkTgEjiko boAfybSJKccciqXZye

11-12 ani

Nume Oras Scoala Clasa
Garalbatin Rares Brasov Colegiul Grigore Moisil 5
Sorban Julia Săcele Lic. Teoretic George Moroianu 5
Bobes Sonia Sacele Lic. Teoretic George Moroianu 5
Hurducas Stefan Brasov Gimnaziala Nr. 5 Brasov V
Stefan Miruna Andreea Brasov Generala nr 8 a VI a
Pisau Razvan Brasov Scoala gimnaziala nr.13 Clasa a IV a
ZEGREAN RAUL CIPRIAN BRASOV Sc.gimnaziala.nr 1 V
Simon Andrei Brasov Gimnaziala Nr.12 a-V-a
Nistor Denisa Brașov școala nr.27 6
Stanciu Vlad Brasov 6 6
Iuriciuc Christian Brasov Gen nr. 13 A 6 a
Iosub Sofia Brasov Lic Teoretic Johannes Honterus Brasov V-a E
Purnavel Denisa Brasov Sc.30.Brasov 5
JimmiNu JimmiNu MTCkwbETEBHO hOghYGDYZVLSKT HGcYzVGfCNArnN

13-14 ani

Nume Oras Scoala Clasa
Penzes Alicia Teodora Brasov Gimnazială nr. 12 a VII a
Iepure-Vesa Adrian Brasov Generala nr.11 St.O.Iosif 7 D
Musat Razvan Brasov Gen.1 6
Pescaru Tudor Brasov Cn A.Saguna 7
Nedelcu Denis Brașov Gimnaziana nr 8 a 6 a

Înscrie-te!

Nume:
Prenume:
Categorie:
Data nasterii:
Email:
Oras:
Clasa:
Scoala:
Parteneri Parteneri media
Primaria Municipiului Brasov Pentalog Romania Devron Bikes PLayBike Scule Diverse DirtBike